0%

1. Vytvorenie webovej stránky

Treba si určite presne za akým účelom chcete vytvoriť Vaše webové stránky. Či už majú byť pre komerčný účel, sprostredkovávať určité služby, či to má byť internetový obchod alebo iba súkromný blog. Premyslieť si zhruba víziu, prečo vlastne chcete web stránku, toto všetko nám neuveriteľne pomôže pri realizácii projektu.

Webová stránka potrebuje na fungovanie dva najdôležitejšie elementy. Dómenu a hosting. Bez tohoto sa Vaša webová stránka veru nezaobíde. Je to stavebný kameň celého internetu.

Dómena je Váš internetový názov. Slúži ako parkovisko pre Váš web. Určuje názov stránky, pod ktorým uživatelia navštevujú Váš web. Je dobré si dómenový alias dôkladne premyslieť, budete pod ním už vystupovať, nedá sa zmeniť. Reálne náklady na dómeny .sk .eu .cz .com sa pohybujú medzi 5€ – 15€ ročne.

Hosting je jednoducho váš webový ukladací priestor. Funguje to ako Váš USB kľúč. Je to váš pamäťový priestor ktorý Vám niekto prenajíma – je dostupný 24h denne. Hostingy sa pohybujú od 5€ na rok. Konečná cena však ale závisí od toho čo zákazník požaduje, ale skoro vždy sa dá zmestiť do 10€ – 15€ na rok.

Ako redakčný systém používame zväčša WordPress, je to jednoduché, lacné, responzívne riešenie pre webové prezentácie. Toto riešenie vyhovuje aj náročnejším projektom, web stránkam, e-shopom… Samozrejme ak sa jedná o riešenie obrovských webových portálov používame vlastný systém.

Je to redakčný systém (RS), ktorého priorita je byť priateľský k užívateľom. Je to plnohodnotný RS, nie je určený iba pre blogy ako si veľa ľudí myslí. Dá sa v ňom spraviť čokoľvek, záleží iba na fantázii. Je plno lokalizovaný do slovenského, českého, anglického a ďalších jazykov. Tento RS je zadarmo, nikdy za WordPress nebudete nič platiť, ani za aktualizácie, ktorých je bohatý počet.

Do RS WordPress dokážete importovať ktorýkoľvek dizajn pre WordPress určený. Týmto spôsobom odzvonilo drahým webom so zložitým kódovaním. My dodávame vlastné WP šablóny ale nie je problém nájsť aj šablóny zadarmo, alebo do nejakej premium investovať. Sumy za premium šablóny sa pohybujú od 20€ do 100€ za tie najzložitejšie.

null

Kontaktujte náš tým podpory

Ak máte v niečom nejasnosti, neváhajte sa opýtať. Každé Vaše otázky na nás sa budeme snažiť v čo najkratšom čase zodpovedať. Informácií nikdy nie je dosť, ak sa plánujete pustiť do väčších projektov.

KONTAKTUJTE NÁS

Pre-Sale Questions

Pre-Sale Questions

Do you want to buy a theme but you’re not sure if it’s got all the features you need? Send us an email through the contact form in our contact page, we will answer as soon as possible!

Help & Support

Help & Support

Do you need help related to our themes? We have a dedicated team ready to help. Create an account and claim your free support!

Customizations

Customizations

Need to modify your theme? Request a quote for custom design and development work.

color
https://www.truestudio.eu/wp-content/themes/skudo/
https://www.truestudio.eu/
#43b8de
style1
paged
Načítanie článku...
/web/htdocs4/truestudioeu/home/www/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
Sem vložte Váš email
off
off