Realizované
Jún, 2019
Kategória
Kompletný balík služieb - web
Klient

01. Zadanie projektu

O Hlavná požiadavka klienta na novú webovú prezentáciu – eshop bola flexibilita a variácie projektov. Každý produkt má špecifické variácie a personalizované polia pre doplnenie dodatočných informácií o produkte, ktoré si volí zákazník. Požiadavka bola aby zákazník dokázal bez najmenších problémov celý formulár vyplniť a na základe jeho vlastnej predstavy by sa vyhotovil produkt. Webová prezentácia mala byť zaobalená do ilustrácií – spojených s obsahom, ktorý klient ponúka. 

– Spoločnosť TRUEStudio s.r.o.

02. Proces vypracovania

Práce na webových prezentáciách začali prakticky okamžite. Vyhotovil sa koncept, dohodli sa grafické motívy a celkový dizaj webstránky. Začalo sa budovať užívateľské prostredie prispôsobené tomuto projektu. Predizajnovali sa maily, zaobalili sa do do ilustrovaného dizajnu a samozrejme sa vyskúšala funkcionalita. Tu skončila fáza konceptu, ten sa predstavil klientovi. Po menších úpravách bola webová prezentácia vyladená. Momentálne sa však stále čaká kým ju klient v plnej miere spustí a donahráva produkty – pretože toto si chcel vyslovene vypracovať vo vlastnej réžii s vlastnými predstavami.

03. Budúcnosť projektu

Kompletné vyhotovenie stránky d stávajúceho, živého stavu nájdete na Daruj Box . Webová prezentácia do budúcna ak budú všetky produkty a detaily zo strany klienta hotové dostane zlepšený performance pre ľahšie zaradenie do webových katalógov a vyhľadávačov. Taktiež bude slúžiť na dodržanie komfortu klienta pri prehliadaní webovej stránky. Stránka dostane taktiež SEO optimalizáciu na mesačnej báze, pre maximalizovanie počtu denných návštev – teda aj samotnej potenciálnej klientely.