Realizované
Október, 2020
Kategória
Kompletný balík služieb - web
Klient

01. Zadanie projektu - nové web stránky

Internetová stránka Magama, už potrebovala zmenu. Nové web stránky potrebovala ako soľ. Jej majiteľka bola viac krát vodená za nos podvodnými dizajnérmi a amatérskymi programátormi. Dohodli sme si podrobnosti s klientom, prebehli sme si určité podmienky a hneď sme sa do toho pustili. Jednoduchý a výstižný dizajn bol prioritou, hlavne kvôli aj starším klientom, nie až tak počítačovo zdatných. Web stránky dostali nový dizajn, minimalistický no však primerane výstižný, minimálne poupravili logo aby bolo pripravené aj do tlače polepov a propagačnej grafiky. Spravili sme nové moderné internetové web stránky, na ktorej zákazníci radi nakupujú a ešte radšej sa sem vracajú.

Spoločnosť TRUEStudio s.r.o.

02. Proces vypracovania

Na projekte sa začalo pracovať začiatkom septembra 2020 – pri projekte sme sa snažili dodržať všetky podmienky klienta. Celý projekt sa držal vo svižnom duchu, stránka bola na svete do dvoch týždňov od zadania. Celý redakčný systém bol upravovaný na mieru práve tomuto obchodu. Vymysleli sme dizajn na nové vernostné kartičky, zaobalili sme web do nového kabátu, zapracovali špecifické požiadavky na funkcionalitu doručenia a platby, rozkategorilovali chronologicky produkty a kategórie, všetko sme prispôsobili danému projektu v priebehu dvoch týždňov.

03. Plány do budúcna

Projekt je ambiciózny, nápad je super preto sme sa už na budúcnosti projektu dohadovali priebežne. Stránku pôjdeme v dohľadnej dobe optimalizovať pre lepšie vyhľadávanie, bude sa vytvárať custom riešenie dopravy na mieru, podľa informácií od zákazníkov MAGAMA – v praxi to bude znamenať to, že stránka už bude automaticky prerátavať cenu dopravy na presne zvolenú adresu, objednávky bude zoskupovať a tak sa urýchli a hlavne zjednoduší logistika vo firme MAGAMA.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu s ambicióznym projektom MAGAMA.SK