Realizované
Október, 2020
Kategória
Kompletný balík služieb - web + seo
Klient

01. Zadanie projektu - webové stránky

Spoločnosť Safe Case sa zaoberá výrobou vysokokvalitných prepravných kufrov už viac ako 15 rokov. Naša firma bola oslovená o návrh pre webové stránky šité na mieru pre náročného klienta. Ako spoločnosť TRUEStudio s.r.o. sme dostali dve hlavné požiadavky zaujímavý dizajn, ktorý osloví každého zákazníka a prepracovanie cenových ponúk presne podľa veľkosti prepravného zariadenia. 

02. Proces vypracovania

Moderný dizajn webovej stránky s prepracovanou grafikou nášho klienta zaujal hneď na začiatku. Hlavnou výzvou pre nás bolo podľa výpočtových techník a rôznych premenných dopracovať rátanie cenovej ponuky na mieru každého produktu. Vytvorili sme plne responzívny Web ktorý sa sa automaticky  prispôsobuje mobilným zariadeniam. Celé vyhotovenie prebehlo veľmi rýchlo a už o týždeň sa mohol klient prezentovať s plne funkčnými stránkami – na svete boli nové webové stránky spoločnosti SAFE CASE.

03. Budúcnosť projektu

Webové stránky tohto projektu ostávajú pre nás otvorené ešte na dlhšiu dobu. Treba zapracovať na SEO optimalizácii aby sa o tejto webovej stránke dozvedelo čo najviac ľudí. Vyžaduje si to viac času ale vždy sa dopracujeme k veľkej spokojnosti nášho klienta. Projekt sa plánuje rozširovať o ďalšie nové produkty a SEO optimalizácia bude prebiehať na mesačnej báze.