Realizované
august, 2020
Kategória
tvorba web stránky, eshopu

01. Zadanie projektu - tvorba web stránky

Spoločnosť FARMARIK s.r.o. je slovenský výrobca kvalitných domácich produktov ale zaoberá sa aj predajom potrieb pre domácich výrobcov a farmárov. Tvorba webstránky pre tohto klienta mala jednoduché zadanie. Spoločnosť TRUEStudio s.r.o mala za úlohu vytvoriť kvalitnú web stránku a prehľadné vyhľadanie produktov pre ľudí rôznej vekovej kategórie. Tvorba web stránky, spolu s online shopom, ktorý obsahuje množstvo prírodných potravín, nápojov ale aj predajom služieb v oblasti spracovania ovocia.

02. Proces vypracovania

Spokojnosť klienta pre Spoločnosť TrueStudio s.r.o  je vždy na prvom mieste. Dôležitá je preto nie len samotná tvorba Web stránky ale aj komunikácia aby sme pomohli s rozvojom konkrétnych predstáv nášho klienta. Na projekte sme pracovali vyše týždeň kým sme dospeli k plnej funkčnosti tejto web stránky. Vytvorili sme pre klienta stabilné základy pre online predaj farmárskych výrobkov, domácich produktov ale aj rôznych potrieb pre chovateľov. Taktiež sme ponúkli naše rady ako efektívnejšie podnikať na internete. Samozrejmosťou je tvorba Web stránky plne responzívnej pre mobilné telefóny a tablety, taktiež s ich optimalizáciou. Ručíme klientovi za plne kompatibilný web zriadený pre mobilné zariadenia.

03. Budúcnosť projektu

Budúcnosť projektu má  klient momentálne vo svojej vlastnej réžii. Ak nás osloví klient opätovne ponúkneme mu návrh a konzultáciu dlhodobej stratégie. Pomôžeme zvoliť vhodné nástroje a sledovanie cieľov, aby vedel profesionálne rozhodovať o nasledujúcom smerovaní web stránky. Tvorba web stránky nie je jediným kľúčom k úspechu. Vieme však klientovi pomôcť získať skvelý nástroj na dosiahnutie prvých priečok vo výsledkoch vyhľadávania.