Web dizajn, marketing, grafika, fotografia, video & hudba

Prezrite si naše komplexné služby v oblasti web dizajnu, propagačných materiálov a marketingu. Ako jediná spoločnosť na slovensku sa venujeme všetkým odvetviam reklamy, ak potrebujete webovú prezentáciu, internetový obchod alebo iba propagačnú grafiku pre Vašu spoločnosť alebo produkty, ste na správnom mieste.

Váš marketingový rast

V dnešnej dobe nie je priestor na to podceňovať rast marketingu. Je to nástroj, ktorý ak v plnej miere využívate, dokáže zabezpečiť bezproblémový rast Vášho podnikania. Či už sa jedná o webové stránky, aplikovania SEO alebo správa sociálnych sietí. Všetko vedie k úspešnejšiemu podnikaniu a zviditeľneniu Vašeho portfólia a poskytovaných služieb.

Garantujeme diskrétnosť v oblasti uchovávania Vášho know-how

Vaše počiatočné marketingové náklady stláčame na minimum

Naši analytici vytvárajú individuálne marketingové plány na mieru

Garantujeme rast Vašej potenciálnej klientely

Stúpajte na vrchol

Spoznajte požiadavky Vašich zákazníkov, vytvorte zaujímavé prostredie pre Vašcih klientov. Dostaňte sa do povedomia širokej verejnosti a získajte nové zákazky a projekty.

Ako prvé, keď Váš potenciálny zákazník navštívi Váš web, uvidí grafické spracovanie stránky. Toto je vo veľkej miere kľúčové. Pútavý dizajn a správna funkčnosť zákazníka donúti prezrieť si podrobnejšie Vašu stránku. Rôzne maličkosti Vám v tomto spektre nahrajú a z potenciánych zákazníkov sa stanú reálny zákazníci, ktorý budú Vaše služby využívať. Naša spoločnosť preto ponúka na oko úchvatný, ktorý Vašich klientov upúta a funkčnosť ktorú ocenia.

Novú klientelu získate vždy na základe určitej reklamy. Nová klientela je najdôležitejší aspekt vo Vašom úspešnom podnikaní. Preto dávame do popredia naše SEO marketingové služby. Dostaneme Vaše stránky na popredné pozície vo vyhľadávaní v google prehliadači na základe vybraných kľúčových slov. Vytvoríme registrácie do katalógov, napíšeme o Vás profesionálne články a rozšírime povedomie o Vašej firme.

Vytvorenie webovej stránky alebo eshopu

Vytvoríme Vám profesionálne web stránky alebo eshop pre Vaše podnikanie. Je to veľmi jednoduché, všetko spravíme za Vás. Zohľadníme Vaše poznatky a požiadavky vo výslednom projekte. Všetko s vami podrobne odkomunikujeme aby boli obe strany spokojné. Úpravy webových prezentácií nikdy neboli také jednoduché, vypracujeme detailné podklady aby si každý vlastník webových stránok od nás dokázal stránku v budúcnosti upravovať bez potrebných znalostí programovania.
VIAC

SEO Marketing a klientela

Ak už máte vytvorené Vaše webové prezentácie je najvyšší čas, pustiť sa do vyriešenia otázky marketingu. Darmo budete mať najkrajšie stránky na celom internete ak o nich nezvýšite povedomie klientov. Tu prichádzame na scénu my a naša spoločnosť aby sme Vám tento krok čo najviac uľahčili. Vytvoríme pre vás marketingové kampane na mieru, budeme spravovať Vaše sociálne siete a budeme venovať potrebný čas pre SEO optimalizáciu Vašich prezentácií.
VIAC

Získajte zdarma cenový dopyt

Na základe vyplnenia nášho jednoduchého formulára, získate podrobnejšiu predstavu o cene za realizáciu Vášho projektu.

color
https://www.truestudio.eu/wp-content/themes/skudo/
https://www.truestudio.eu/
#43b8de
style1
paged
Načítanie článku...
/web/htdocs4/truestudioeu/home/www/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
Sem vložte Váš email
off
off