Kto a prečo potrebuje web stránky?

Či už sa jedná o fyzickú osobu, právnickú osobu alebo spoločnosť, stále webové stránky slúžia ako dobrá reklama cielená na potenciálnych zákazníkov. Je to určitá forma Vášho portfólia, ktorú spravujete výhradne vy. Webové stránky sú cestou k lepšiemu marketingu a úspechu. Vaši zákazníci sa potešia dobre fungujúcej web stránke a taktiež prilákate nových záujemcov.

Vytvorenie webovej stránky

od 49€

Tvoríme profesionálne webové stránky zo širokou optimalizáciou pre všetky zariadenia, pre fyzické osoby ale aj pre začínajúce spoločnosti či zabehnuté firmy. Ak potrebujete propagačnú stránku, osobnú stránku či blog obráťte sa na nás. Záleží iba na Vašich požiadavkách, dokážeme uskutočniť každý jeden nápad. Vytvorenie webovej stránky nikdy nebolo také jednoduché.

Nadštandardná bezpečnosť

Vaše počiatočné investície stláčame na minimum

Dodávame špičkovo vyhotovené projekty

E-Shop na kľúč

od 119€

Potrebujete miesto, kde budete predávať Vaše produkty a distribuovať Vaše služby? Nespĺňa Váš terajší e-shop Vaše požiadavky? Zverte nám Vaše plány a vízie, my Vám zabezpečíme vytvorenie webovej stránky, vytvoríme pevné základy na ktorých budete môcť začať stavať Váš úspech v oblasti internetového podnikania, predaja a marketingu.

SEO optimalizácia

od 49€

Viac ako 80% zákazníkov začína svoj nákup vyhľadávaním jednotlivých produktov, doprajte Vašej webovej prezentácii popredné pozície vo vyhľadávačoch a zvýšte tak Vašu potenciálnu klientelu. Buďte o krok napred pred Vašou konkurenciou a znásobte svoje zárobky dobre optimalizovaným SEO.

Digitálny marketing

od 99€

Vašu webovú prezentáciu zahrnieme do programu google analytics. Odteraz už budete môcť zarábať na internete prostredníctvom reklamy. Dopracujeme pre Vás vlastníctvo stránky, pomôžeme s výberom kľúčových slov. Dôkladne zanalyzujeme ADWORDS, pripravíme pre Vás štruktúru marketingového plánu.

Vytvorenie sociálneho zázemia

od 49€

Balíček vytvorenia sociálnych sietí zahŕňa predovšetkým korektné nastavenie a cielenie na určité Vami vybrané kategórie užívateľov. Zahŕňa taktiež grafické spracovania Vašich propagačných stránok na najvyššej úrovni. Zakomponovanie Vašich propagačných materiálov a prepojenie s Vašou stránkou a Vašimi účtami. Korektné založenie sociálnych sietí je najlepší základ pre budovanie Vašej klientskej základne.

Správa sociálnych sietí

od 29€/mesiac

Správa sociálnych sietí je taktiež veľmi dôležitá. Pri správnom spravovaní dokážete bez väčších problémov generovať automatickú organickú návštevnosť Vašich stránok a taktiež Vaše produkty alebo služby dokážete predstaviť širokému spektru ľudí. Toto všetko bez toho aby ste museli investovať veľké finančné prostriedky do SEO kampaní. Oslovovanie potenciálnych klientov pomocou sociálnych sietí je dnes veľmi vyhľadávané, pretože je finančne menej náročné.

Váš autorizovaný obsah

od 9€

Vytvoríme pre Vašu potrebu pútavé články, rubriky pre zvýšenie návštevnosti Vašich webových prezentácií. Vytvoríme Váš autorizovaný obsah, video-spoty, fotografie, 3D-design, ktoré budú chránené autorizačnými známkami. Taktiež dopracujeme Vaše stávajúce webové prezentácie alebo aktualizujeme všetky Vaše doterajšie prezentácie.

Cenová ponuka na vytvorenie webovej stránky

Získajte od nás bezplatnú cenovú ponuku na Váš projekt alebo na vytvorenie webovej stránky na základe nášho konfigurátora. Dokážeme s veľkou presnosťou, odhadnúť finančné prostriedky potrebné pre Váš projekt. Alebo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

USB záloha

USB záloha

Váš nový web, zo všetkými potrebnými súbormi uložíme na USB a pošleme Vám ho. Samozrejme zdarma.

Čistý kód

Čistý kód

Vaša prezentácia sa bude načítať rýchlo a nebude zaberať zbytočný priestor na uložisku.

Plná podpora

Plná podpora

Dostali ste sa do nežiadúcich situácií? Spoločne problém vyriešime a Vaše prezentácie budú zase ako nové.

Jednoduchá administrácia

Jednoduchá administrácia

Aj bez skúseností dokážete Váš web upravovať, pridávať multimédia, upravovať menu a všetko.

Prémiový dizajn

Zaručene si vyberiete z našich dizajnov. Všetko prispôsobíme podľa Vašich predstáv.

Rýchla editácia

Vytvoríme pre Vás užívateľské prostredie v slovenskom jazyku, pre rýchle editácie Vašej stránky.

Responzívny dizajn

Váš web sa bude zobrazovať na každom zariadení rovnako, o optimalizáciu sa v plnej miere postaráme.

Cielime na presnú klientelu

Naše SEO cieli na vašu potenciálnu klientelu, nezvyšujeme iba návštevnosť ale aj predaje Vašich produktov.

Detailné prehľady o Vašich návštevníkoch

Zistite čo Vaši návštevníci hľadajú, využite Vaše poznatky na zacielenie na presnú skupinu užívateľov.

Špeciálne funkcie

Každá Vašu predstavu dokážeme zakomponovať do Vašej prezentácie. Každý Váš nápad je unikátny a treba ho využiť.

Prečo nie? Je to zdarma!

Získajte od nás zdarma cenovú ponuku na Váš projekt.

color
https://www.truestudio.eu/wp-content/themes/skudo/
https://www.truestudio.eu/
#43b8de
style1
paged
Načítanie článku...
/web/htdocs4/truestudioeu/home/www/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
Sem vložte Váš email
on
off